Birçok Hafız Kalem Kuranda

Kalemli Kuran, Kuran Okuyan Kalem, Hatim Kalemi, Mukabele Kalemi

NAMAZ HOCASI GÜNCELLEMESİ

DOSYA YÜKLEMESİ

Not: Güncelleme işlemine başlamak için bilgisayarınızda sıkıştırılmış dosyaları açan winrar ya da winzip programı yüklü olmalıdır. Yüklü değil ise yüklemelisiniz. Yüklü olup olmadığını bilmiyorsanız tekrar yüklemenizin bir zararı olmayacağı için tekrar yükleyiniz. Programın 40 günlük deneme sürümünü indirmek için burayı tıklayınız.

- Öncelikle güncelleme yapacağınız Namaz Hocası dosyasını aşağıdan indirin. (İndirme hızınıza göre birkaç dakika sürebilir)

* Namaz Hocası Dosyası - Güncelleme Tarihi: 13.10.2014

- İndirdiğiniz rar dosyası üzerinde sağ tıklayarak Klasöre Çıkart seçeneğini seçiniz. Namaz-Hocasi isimli dosyamız dışarıya çıkacaktır.
- Şimdi Kalem Kur'ânınızı kablosunu takmak suretiyle bilgisayarınıza bağlayınız ve Bilgisayarıma giriniz. Yeni bir Çıkarılabilir Disk olduğunu göreceksiniz. ( Windows 7 ve 8 de otomatik olarak açılabilir. )
- Burada SOUND adındaki dosyaya çift tıklayınız.
- Şimdi indirdiğimiz Namaz-Hocasi isimli dosyamıza girerek içerisindeki dosyaya sağ tıklayarak kopyalayın ve bir üst maddede açtığımız SOUND adındaki dosyanın içerisinde boş bir yere sağ tıklayarak yapıştırın ve yapıştırma işlemi tamamlanana kadar hiçbir şey yapmayınız.
- Güncelleme işlemi tamamlandı ve Namaz Hocası dosyasını yüklemiş olduk.
- Kaleminizle Namaz Hocasını kullanabilmeniz için 0850 333 88 66 numaralı telefondan Namaz Kartelası edinmelisiniz.